SPVS pro akademický rok 2024/2025

Vážené studentky, vážení studenti,

v souladu s pokynem děkana č. 9/2024, vyhlašuji výběrové řízení na dvě (2) pozice studentské pedagogicko-vědecké síly (SPVS) pro Ústav geotechniky Fakulty stavební Vysokého učení technického v Brně, pro akademický rok 2024/2025.

Za činnosti na pozici SPVS, v plánovaném rozsahu 15 hodin/měsíc, student obdrží 1 500,- Kč za měsíc formou mimořádného stipendia. Činnost SPVS probíhá od září do června (10 měsíců).

Pracovní náplň SPVS na Ústavu geotechniky se bude sestávat z:

• Aktivit při experimentech a vyhodnocování měření z nich, v rámci projektu Kompozitní kotva, nebo
  • Pomocné práce při laboratorních zkouškách (příprava vzorků, vyhodnocování, ad.), nebo
  • Příprava skriptů pro automatizované úlohy v programu Plaxis.

Máte-li zájem o tuto pozici, pak prosím zašlete přihlášku na mica.l@vutbr.cz a v kopii na pavel.koudela@vut.cz do 19.9.2024, která bude obsahovat tyto údaje:

• Jméno a příjmení (titul),
  • VUT ID studenta
  • kontaktní telefon
  • preferovanou úlohu, kterou byste chtěli řešit, ze seznamu výše.

Jako předmět zprávy uveďte „SPVS 2024/2025“!

doc. Ing. Lumír Miča, Ph.D.

vedoucí Ústavu geotechniky